Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

     

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Долучилися до XIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

20.04.2018 | 11:28

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич та працівники райдержадміністрації долучилися до XIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Цьогорічна акція проходить під гаслом «Почуй світ!».

more...

Учасники АТО отримали земельні ділянки

20.04.2018 | 08:17

19 квітня заступник голови ОДА Олег Валов, голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич  взяли участь разом з міським головою  Володимиром Музичкою та першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктором Білецьким у врученні сертифікатів на земельні ділянки воїнам АТО.

more...

Зустріч з інвесторами

19.04.2018 | 15:24

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич зустрівся з інвесторами. Обговорили питання перспективи розміщення вітрової електростанції на території району.

more...

Знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 12:45

Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди.

more...

Відбулося засідання сесії районної ради

19.04.2018 | 12:45

Відбулося засідання 31-ої сесії Бережанської районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, проголосували за реорганізацію Комунального закладу "Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" шляхом перетворення в районне комунальне некомерційне підприємство "Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги".

more...

Правовий диктатнт

19.04.2018 | 12:19

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує прийняти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант». 

Участь у проекті безкоштовна!

Реєстрація учасників: www.vpd.in.ua

more...

Президент провів зустріч з Предстоятелями православних церков України

19.04.2018 | 08:38

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Предстоятелями православних церков України та офіційно прийняв Звернення для передачі Вселенському Патріарху Варфоломію про надання українській церкві Томосу про автокефалію з підписами усіх архієреїв, які підтримали це рішення.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет офіційно передав Президенту Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію, підписане усіма архієреями УПЦ КП.

more...

Здійснили уточнення робіт з модернізації системи опалення

18.04.2018 | 15:53

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич та голова районної ради В. Білик побували з районному будинку культури, де разом з проектантами оглянули будівлю та здійснили уточнення робіт з модернізації системи опалення

more...

Степан Барна: Створення єдиної помісної православної церкви – це питання нашого остаточного унезалежнення від Москви!

18.04.2018 | 12:27

Багато православних громадян України хочуть мати єдину автокефальну церкву. Про це також свідчать численні опитування і це також є доцільним в умовах російської агресії, адже єдина помісна православна церква – це саме те, щоб об’єднує та гуртує українців.  Так вважає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

Володимир Гройсман: Власником землі в Україні має стати український фермер

18.04.2018 | 08:23

Єдиним власником землі в Україні має стати український фермер, сказав в ефірі «Свобода слова» на ICTV Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що Уряд є реальним лоббістом інтересів фермерського руху – в тому числі шляхом запровадження програм підтримки фермерського руху.

«Власником землі має стати український фермер. Не холдинг, не іноземець. Власність на землю має належати українському фермеру. Це принципова позиція», - сказав Глава Уряду.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема