Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Привітання голови райдержадміністрації з Міжнародним днем студента

17.11.2018 | 07:31

Дорогі юні друзі! Шановне студентство! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.
Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.

more...

Семінар на тему: «Обговорення порядку бронювання робочих місць для осіб, що не здатні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують соціального захисту».

16.11.2018 | 17:15

15 листопада   в приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Обговорення порядку бронювання робочих місць для осіб, що не здатні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують соціального захисту».
Метою організації заходу було зміцнення співпраці з роботодавцями, презентація послуг служби зайнятості та підвищення рівня працевлаштування пільгових категорій громадян,  а також розширення публічності  у діяльності філії центру зайнятості.
У  заході  взяли участь представники кадрових служб  9–и роботодавців, середньоспискова чисельність працівників яких перевищує 20 осіб. 

more...

В районі вітали з професійним святом працівників агропромислового комплексу

16.11.2018 | 16:06

16 листопада в районі відзначали кращих представників агропромислового комплексу з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства. Переповнений зал, оплески, грамоти, квіти, музичні дарунки, слова подяки – усе свідчило про те, що галузь сільського господарства району – найважливіший сегмент економіки району. Агропромисловий комплекс району забезпечує більше половини надходжень до місцевих бюджетів, створює нові робочі місця, сприяє соціального-економічному розвитку населених пунктів району та забезпечує споживача якісною продукцією.

more...

Проведено ряд профорієнтаційних заходів

16.11.2018 | 15:50

У житті кожного настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень –вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від  того , наскільки вірно обраний життєвий шлях, залежить місце кожного серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я.
Сааме з такою метою 15 листопада 2018 року  фахівцями з профорієнтації Бучацької районної філії проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнівської молоді Стінецької  та Космиринської загальноосвітніх шкіл.

more...

В районні продовжуються роботи по поточному ремонту автомобільних доріг загального користування

16.11.2018 | 15:39

16 листопада 2018 року голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко проінспектували стан проведення поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення у Тернопільській області О200304 «Бучач–Нижнів», а саме ділянку дороги на території Зубрецької сільської ради. За даними головного інженера ДП «Тернопільський облавтодор» в вересні поточного року було виконано ремонтних робіт з поточного середнього ремонту асфальтного покриття на суму 4,6 млн. гривень протяжністю 2,3 км. дорожнього полотна. На сьогоднішній день виконавцями робіт заплановано укласти ще близько 1 км. дорожнього полотна під’їзного автошляху до населеного пункту

more...

До уваги суб’єктів господарської діяльності

16.11.2018 | 09:17

На  виконання протоколу №2 засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Бучацькій  райдержадміністрації від 4 жовтня 2018 року Бучацька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості  надає інформацію про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру та професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців:

more...

Голова РДА Віталій Бебих вітає працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом

16.11.2018 | 07:27

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада.
Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя свого міста, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.

more...

Негайно дати людям газ і тепло - Президент особисто втрутився у ситуацію на Черкащині (відео)

15.11.2018 | 19:19

Там місцева влада зірвала опалювальний сезон, і вже кілька діб люди мерзнуть при нульовій температурі на вулиці. Петро Порошенко наказав захистити людей, дати їм тепло під свою відповідальність і пригрозив місцевим чиновникам реакцією силовиків та втратою посад.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки (відео)

15.11.2018 | 17:24

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

15.11.2018 | 17:18

Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

Головна завдання влади – захистити людей

Від місцевих голів до міністрів і Президента - в понеділок 12 листопада в столиці зібралися мало не всі, в чиїх руках нині державне кермо: ті, хто приймають закони, розподіляють кошти, а потім перетворюють їх на дороги, нові школи, лікарні і дитячі садки. Усього півтори тисячі державних управлінців і найкращих менеджерів країни.

more...

Архів новин

  

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема