Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

До Дня Соборності України

22.01.2018 | 14:29

В рамках всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!» казначеї з усіх регіонів країни створили найдовший український прапор. Робота над створенням прапору розпочалась з Дня 26-ї річниці Незалежності України. З серпня 2017 року до січня 2018 року спільне полотнище передавалося з області до області, доповнюючись прапорами територіальних одиниць.
Сьогодні, до Дня Соборності України, відбулось з’єднання двох частин полотна зі Східної та Західної України між собою в єдиний прапор, довжина якого сягнула понад 1 кілометр.
В його розгортанні, яке відбулось у Києві, взяла участь начальник управління Державної казначейської служби України у Бучацькому районі Галина Козар.

more...

Х-й районний фестиваль зимового календарно-обрядового фольклору «Різдвяні дзвони»

22.01.2018 | 09:21

Вчора у районному будинку культури пройшов Х-й районний фестиваль зимового календарно-обрядового фольклору «Різдвяні дзвони».
За християнською традицією свято розпочалось молитвою. А далі зі сцени лунали колядки, щедрівки та віншування від кращих колективів районного будинку культури та сільських клубних установ району.

more...

Парламент і уряд дали старт прозорій приватизації

22.01.2018 | 08:35

18 січня Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект (№7066) «Про приватизацію державного майна». Законопроект дає можливість розморозити велику приватизацію і прискорити продаж малих об’єктів державної власності за новими, абсолютно прозорими, зрозумілими і конкурентними правилами. Але це не означає, що держава повністю позбудеться своїх активів. В державній власності залишаться стратегічні підприємства, а також об’єкти, які виконують важливі державні, соціальні та інші функції. Про продаж таких об’єктів не може навіть йтися. Решта неефективних або взагалі фактично «мертвих» підприємств мають бути якомога швидше приватизовані.  Запуск тисяч підприємств стане додатковим потужним стимулом розвитку вітчизняної економіки.

more...

Привітання голови райдержадміністрації Віталія Бебиха з Днем Соборності України

22.01.2018 | 08:04
Шановні краяни! Щиро вітаю  зі святом єдності нашої держави – Днем Соборності України! В історії це день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Республіки.
more...

ЗВІТ про роботу служби у справах дітей Бучацької районної державної адміністрації за 2017 рік

19.01.2018 | 08:42

Службою у справах дітей Бучацької районної державної адміністрації спільно із  відповідними структурними підрозділами  райдержадміністрації, іншими суб’єктами профілактичної правовиховної роботи на місцях впродовж 2017 року вживалися практичні заходи щодо  поліпшення роботи з актуальних питань  соціально – правового захисту дітей, захисту прав та законних інтересів дітей, забезпечення розв’язання нагальних проблем соціального захисту дітей, які його потребують,  реалізації прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання в сім’ї, гармонійний розвиток та соціальний захист, профілактики соціального сирітства, правопорушень та злочинності у дитячому середовищі, попередження насильства в сім’ї, покращення роботи із функціонально неспроможними сім’ями, їх раннього виявлення та надання невідкладної допомоги.

more...

Віталій Бебих: "Нехай цілюща йорданська вода очистить Україну від негараздів і випробувань, додасть наснаги та сили"

19.01.2018 | 07:40

Дорогі жителі Бучаччини! Сьогодні ми відзначаємо велике християнське свято – Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.
Нехай цілюща йорданська вода очистить Україну від негараздів і випробувань, додасть наснаги та сили. У це світле свято бажаю усім міцного здоров’я і щасливого довголіття. Хай у ваших серцях завжди буде місце для віри, любові і надії.

more...

Степан Барна ініціював перед Президентом України виплату стипендії доньці Віктора Гурняка

18.01.2018 | 17:03

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків», підготовлений Держкомтелерадіо.

Стипендії Президента України будуть призначені Юстині Гурняк, 2012 року народження, доньці журналіста Віктора Петровича Гурняка, та Олені Черніковій, 2014 року народження, доньці журналіста Олександра Юрійовича Чернікова. Виплату стипендії доньці Віктора Гурняка Юстині ініціював перед Президентом України Петром Порошенком голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

У on-line нараді обговорили питання виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров‘я у сільській місцевості

18.01.2018 | 09:56

 

Вчора перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Кузь  взяв участь у on-line нараді, що відбулась в Чортківській районній державній адміністрації.
Проводило on-line нараду Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно із Міністерством охорони здоров‘я України.

more...

Рятувальники ДСНС застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща

18.01.2018 | 08:37

Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян бути обережними під час купання на Водохреща.

more...

Правильно обрана професія приносить людині задоволення від праці, забезпечує швидке професійне зростання, робить роботу радісною та творчою

18.01.2018 | 08:33

Кожна людина може навчитися багатьом різним справам, проте не все вивчити одразу. І доводитися робити вибір. За стислістю слів «вибір професії» стоїть планування, проектування, обдумування професійного життєвого шляху, «професійного старту». Правильно зроблений вибір - це початок шляху до успіху, до самореалізації, до психологічного і матеріального благополуччя в майбутньому.
Щоб вибір був зроблений правильно фахівці Бучацького районного центру зайнятості 17 січня 2018 року завітали до  старшокласників загальноосвітніх шкіл с. Підзамочок  та Медведівці.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема