Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Монетизація субсидій: що це означає і як працює, – пояснює директор департаменту соцзахисту населення ТОДА Вадим Боярський

15.01.2019 | 11:02

Уряд запровадив монетизацію державної допомоги для оплати комунальних послуг. Що це означає для одержувачів субсидій, куди потрібно звертатися і як це працює, пояснив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський.

more...

Груповий захід «Презентація роботодавця»

15.01.2019 | 10:40

14 січня клієнти Бучацької районної філії взяли участь в груповому заході «Презентація роботодавця» за участі представника Бучацького відділу поліції Теребовлянського управління національної поліції майора- старшого інспектора кадрового забезпечення Сергія Григоровича Василика.

more...

На Тернопільщині уже розпочалося будівництво 14 сільських амбулаторій

15.01.2019 | 10:37

В Україні розпочалося масштабне будівництво перших 517 нових сільських амбулаторій моно- та групової практики. Головна ціль ініціативи Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина» у сільській місцевості – якість і доступність первинної медичної допомоги для 14 млн. сільських жителів по всій країні. Про це, а також про стан реалізації, кінцеву мету, темпи в регіонах і хендбук з упровадження телемедицини говорили на селекторі з регіонами під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

more...

Засідання клубу "Зодіак"

15.01.2019 | 10:29

Сьогодні суспільство все частіше і частіше зустрічається з таким цікавим словом - як булінг. Булінг - це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого розуміє далеко не кожен, але в більшості випадків стикався з цим явищем ще у дитинстві. Під ним розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
Саме про це 14 січня мали нагоду дізнатися на черговому засіданні клубу “ Зодіак “ молоді люди - клієнти Бучацької районної філії.

more...

Відбулася перша у 2019 році апаратна нарада

14.01.2019 | 09:54

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих провів першу апаратну нараду у 2019 році. Відкриваючи нараду, голова адміністрації привітав присутніх зі Старим Новим роком та днем Святого Василія, побажавши усім міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та плідної і корисної праці на благо району.

more...

ХІ-й районний фестиваль зимового календарно-обрядового фольклору «Різдвяні дзвони»

13.01.2019 | 20:06

У районному будинку культури відбувся ХІ-й районний фестиваль зимового календарно-обрядового фольклору «Різдвяні дзвони». За християнською традицією розпочали та поблагословили фестиваль «Різдвяні дзвони» отець Роман Іваноньків та отець Юрій Матвіїшин. Із Новорічно-Різдвяними святами присутніх в залі привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко та голова районної ради Віталій Фреяк.

more...

Вітання голови адміністрації Віталія Бебиха зі Старим Новим роком

13.01.2019 | 08:05

Дорогі краяни! Щиро вітаю  вас зі Старим Новим роком! Проводжаючи рік, що минає, хочеться побажати всім, хто досяг у ньому своїх цілей і придбав щось цінне для себе, зберіг це все і дбайливо переніс в наступний рік. Нехай всі перемоги, радісні зустрічі, щасливі хвилини, які трапилися в році, що минає, залишаться в пам'яті і примножуються в новому році.

more...

Віталій Бебих: "Ми сильні, коли працюємо пліч о пліч"

11.01.2019 | 18:39

Напередодні Старого Нового року відбулася зустріч священнослужителів та влади району. Розпочалась зустріч святковою колядою, щирими побажаннями миру, добра та процвітання нашій державі, родинам, усім працівникам органів виконавчої влади та самоврядування.

more...

Про затвердження Змін до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету

11.01.2019 | 15:55

УДКСУ у Бучацькому районі Тернопільської області доводить до відома та врахування в роботі клієнтам:

-Наказ МФУ від 03.12.2018 р. № 953 «Про затвердження Змін до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету», який набирає чинності з 01 січня 2019 року.


 

more...

Архів новин

  

Район завершує рік із багатьма реалізованими проектами

28.12.2018 | 10:14

І знову ми на порозі Нового року. Чимало подій – добрих і не дуже – відбулося у 2018-му у житті держави і кожного з нас. Віримо, що випробування зроблять нас сильнішими. І ще більше віримо у те, що 2019-ий буде до нас добрішим. Дуже сподіваємося, що нарешті у нашій Україні запанує мир – саме про це і будуть наші молитви у великому родинному колі, коли ми колядками прославлятимемо новонародженого Ісуса. А яким був рік, що збігає, для нашого краю, які проекти втілюватимемо у 2019-му? Про це журналістам громадсько-політичної газети Бучаччини «Нова доба» розповів голова райдержадміністрації Віталій БЕБИХ.

more...

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема