Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Профілактичні рейди-перевірки

16.07.2018 | 14:43

В рамках державно-громадської операції "ЛІТО-2018" служба у справах дітей Бучацької райдержадміністрації проводила профілактичні рейди-перевірки в Золотопотіцькій об'єднаній територіальній громаді. В ході рейду обстежено умови проживання та виховання дітей в двох сім'ях опікунів/піклувальників, прийомній сім'ї, двох сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

more...

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує про роботу за І півріччя

16.07.2018 | 12:54

В управлінні праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації станом на 01.07.2018 року штатна чисельність працівників становить 45 чол., в тому числі 44 державних службовця.

На утримання апарату управління за І півріччя 2018 року надійшло і використано 2488,6 тис.грн., за І півріччя 2017 року  - 1671,3 тис.грн.

 

more...

Уряд спрямував кошти на розвиток Тернопільської області

16.07.2018 | 12:49

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

more...

День відкритих дверей

16.07.2018 | 12:46

13 липня відбувся день відкритих дверей у приміщенні салону красоти  «АЛЮР»  приватного підприємця Равлюк Галини Валеріївни.
У заході взяли участь фахівці центру зайнятості, які ознайомили присутніх з основними послугами служби зайнятості, щодо організації профнавчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безпосередньо на робочому місці та в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, надання роботодавцю компенсації у розмірі єдиного внеску при працевлаштуванні осіб з числа безробітних на нові робочі місця та організації тимчасових робіт.

more...

На апаратній нараді

16.07.2018 | 11:56

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха в понеділок, 16 липня, відбулася чергова апаратна нарада, на якій було підсумовано роботу за відповідний період та окреслено заходи на найближчий.

more...

Президент у Зарваниці: Ми з вами молимося за мир, за Україну. І я переконаний – Господь почує нашу молитву

16.07.2018 | 09:31

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Тернопільщину взяв участь у Всеукраїнській прощі, приуроченій 1030-річчю Хрещення України – Русі. «Цими днями розпочинаємо відзначати 1030-ту річницю Хрещення України-Русі, а історія нашої державності сягає ще дохристиянських часів. Свято, що наближається –  це свято спільне для більшості українських християн. Ми всі – єдиного Володимирового Хрещення. Ми належимо до унікальної київської християнської традиції. І Господь дав нам одну-єдину Україну. Її велич, перебуваючи на київських пагорбах, передбачив ще апостол Андрій Первозваний», - звернувся Глава держави до прочан.

more...

Участь у відеонараді

16.07.2018 | 09:00

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, заступник Ігор Погонець, керівник апарату РДА Марія Слободян, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та представники ОТГ беруть участь у відеонараді голови облдержадміністрації Степана Барни.
Розглядаються питання: про стан експлуатації каналізаційних очисних споруд, збудованих в населених пунктах області у 2015-2017 роках; про стан використання державних субвенцій та організація фінансової звітності за І півріччя 2018 року; про проведення акції „Подорожуй безпечно”; різне (з питань вступу до ВУЗів дітей учасників АТО та ходу жнивної кампанії в області).

more...

Поліцейські, медики та рятувальники готові при необхідності допомогти прочанам, які прямують до Зарваниці (фото, відео)

14.07.2018 | 15:33

Тисячі паломників не лише з усіх куточків України, я й із-за кордону прямують до Зарваниці, де щороку в середині липня відбувається Загальнонаціональна проща.

Актуальним залишається питання цілковитої безпеки шляху й самого перебування у Марійському духовному центрі. Як запевнив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, всі компетентні служби при потребі готові надати кваліфіковану допомогу.

more...

Фахівцями центру зайнятості проведено семінар «Соціальний захист у разі безробіття»

13.07.2018 | 15:54

12 липня  2018 року   в приміщенні Державного навчального закладу «Бучацьке професійно-технічне училище» фахівцями центру зайнятості проведено  семінар з вивільнювальними працівниками на тему: «Соціальний захист у разі безробіття».
 Наталія Крупа ознайомила вивільнювальних працівників із вимогами законодавства щодо порядку вивільнення та із послугами, які надає служба зайнятості щодо пошуку і підбору роботи громадянам. Поінформувала про стан і потреби ринку праці в регіоні. А також розповіла про права та обов’язки осіб, які звертаються до центру зайнятості у пошуках роботи.  Ознайомила присутніх із можливістю перенавчання та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості.

more...

Відбулось засідання сесії Бучацької районної ради

13.07.2018 | 12:45

Сьогодні, відбулось засідання двадцять другої сесії Бучацької районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Віталій Фреяк. В роботі сесії  взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, районної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів району, політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації.

more...

Архів новин

  

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема