Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Привітання Президента України Петра Порошенка з Різдвом Христовим (відео)

08.01.2019 | 08:48

Вселенський Патріарх Варфоломій:

Підписання Томосу – це особлива місія. І це радість не тільки для українців, які живуть в Україні, але і за її межами.

Ви народилися для Христа, але хрещення отримали від Константинополя. Бажаю, щоби маленький Ісус, який приніс мир на землю, приніс мир в Україну. Благодать новонародженого Спасителя хай благословить всіх українців у новому, 2019 році.

Я буду завжди молитися за Україну, як і робив це до сьогоднішнього дня.

more...

Державна прикордонна служба України оголошує набір на службу за контрактом

26.03.2018 | 14:30

У Державній прикордонній службі України стартував черговий етап набору молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям держави на кордоні.

more...

14.03.2018 | 09:16
  more...

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

«Увага! Диверсійно – терористична загроза»

20.11.2015 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Монетизація субсидій уже з 1 січня 2019 року

15.01.2019 | 15:56

27 грудня 2018 року Уряд прийняв постанову №1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» ,  якою запроваджено з 1 січня 2019 року  виплату  житлових субсидій населенню в грошовій формі.

more...

Заслухано ряд актуальних питань

15.01.2019 | 12:13

Голова адміністрації Віталій БАТІГ провів чергову нараду за участі голови районної ради, заступників голови,  керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

На порядок денний наради були винесені наступні питання: про підсумки роботи зі зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 2018 рік; про заходи щодо оптимізації роботи закладів культури району на 2019 рік; про мистецько-культурні заходи, які будуть проводитися у січні 2019 року; про стан отримання ліцензії на медичну практику та ін..

more...

Естафети єднання відбудеться в Гусятині у День Соборності України

15.01.2019 | 11:05

100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки відзначається на державному рівні. Адже у вересні 2018 року Верховна Рада України  затвердила це у своїй  постанові. Ці заходи відбуватимуться з  метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації, згуртування громад України. У цій же постанові анонсовано  проведення Всеукраїнської естафети єднання.

more...

Україну як нового повноправного члена IRENA та її шлях розвитку відновлюваної енергетики презентовано на 9-й сесії Асамблеї IRENA

14.01.2019 | 15:53

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у складі української делегації взяв участь у відкритті 9-ї сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) 11 січня.

more...

Держенергоефективності та Міністерство енергетики ОАЕ розглянули нагальні питання співпраці та можливості запуску «зелених» проектів за участю арабських фондів і компаній

14.01.2019 | 15:50

У рамках 9-ї сесії Асамблеї IRENA в Абу-Дабі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів продуктивну зустріч із представниками Міністерства енергетики та промисловості Об’єднаних Арабських Еміратів, з якими обговорив:

more...

В он-лайн нараді взяли участь представники району

14.01.2019 | 11:49

Про надання субсидії у грошовій формі велася мов під час відеонаради під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни. Від району в обговоренні питань порядку денного он-лайн наради взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Батіг, заступники голови РДА Ігор Гайдук та Надія Галябарда, голова районної ради Василь Бойчук, голови об’єднаних територіальних громад, керівник райавтодору та ін.

more...

У райдержадміністрації сьогодні засівали на добро, щастя та мир в Україні

14.01.2019 | 11:45

Сьогодні, у день Св. Василія Великого та Нового року (за старим стилем), до приміщення райдержадміністрації завітали колядники – вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості разом із керівником дошкільної установи Любомирою Чубей. Дітвора у колядках та щедрівках славила новонародженого Ісуса, вінчували  та засівали на добро, щастя та мир в Україні, порадували яскравими костюмами та подарували позитивні емоції.

more...

Віталій Батіг:Забезпечення скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронних структур є гарантією дотримання законності та правопорядку в районі

14.01.2019 | 11:38

Із керівниками правоохоронних органів зустрівся голова районної державної адміністрації Віталій Батіг.  Мова  велися про стан дотримання громадського порядку та законності на території району під час новорічно-різдвяних свят. Зазначалося, що в ці дні не спостерігалося  підвищення криміногенної ситуації в районі. Працівниками правоохоронних структур ведеться щоденний моніторинг дотримання громадського порядку,   додержання прав і свобод громадян, визначено напрямки щодо підвищення ефективності спільних заходів з профілактики та протидії правопорушенням.

more...

Документи, що підтверджують повноваження представника в цивільному процесі

14.01.2019 | 10:01

Сьогодні, зважаючи на складність та постійний розвиток українського законодавства, протиріччя в правових нормах, численні колізії, що зустрічаються в них, далеко не кожний громадянин має можливість самостійно захищати свої порушені права. Тому, представництво інтересів в суді стає дедалі актуальнішою темою для обговорення.

more...

Глава Уряду у Вінниці: Основа всіх наших дій – у сильній духовності

14.01.2019 | 08:19

Міцна духовність України – єдина основа всіх перетворень в державі і той  фундамент, на якому можна побудувати сильну економіку. Про це сказав  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Глава Уряду сьогодні, 13  січня, разом з Президентом України Петром Порошенком перебуває з робочою  поїздкою на Вінниччині. Однією з центральних подій поїздки стало  представлення вірянам Томосу про надання автокефалії Православній церкві  України. З цієї нагоди у Спасо-Преображенському Кафедральному Соборі  Вінниці відбувся подячний молебень. По завершенню молебню,  Прем’єр-міністр разом з Главою держави та церковними ієрархами звернувся  до вінничан.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги