Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У с.Красне з робочою поїздкою побував Ігор Гайдук

19.01.2018 | 10:25

Із роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Красне вчора знайомився перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук. Оглянув стан будівлі. Через протікання покрівлі будівля вкрай потребує ремонту. У зв’язку з відсутністю відсутність опалення у всьому будинку, медичне обслуговування жителів здійснюється в одному кабінеті. Спілкуючись із медпрацівниками, Ігор Володимирович цікавився проблемами та потребами, які виникають у їх щоденній роботі.

more...

Степан Барна ініціював перед Президентом України виплату стипендії доньці Віктора Гурняка

18.01.2018 | 12:57

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків», підготовлений Держкомтелерадіо.

more...

Про складання фінансової та бюджетної звітності за 2017 рік йшлося під час відеонаради

18.01.2018 | 08:17

 

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика у райдержадміністрації відбулася селекторна нарада. Від району у роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук, начальник управління Державної казначейської служби в Гусятинському районі Іван Колісник, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Семеняк, начальник фінансового управління РДА Анатолія Ковальковського та головні бухгалтери апарату РДА і фінансового управління.

more...

Віталій Батіг приймав громадян у Гримайлові

18.01.2018 | 08:09

Виїзний прийом громадян у селищі Гримайлів провів голова районної державної адміністрації Віталій Батіг. Під час зустрічі із жителями краю районний керманич вивчав  їх проблеми, консультував з окремих питань, обіцяв своє сприяння у вирішенні. Гримайлівчан  турбували питання, що стосуються громадських інтересів та особистого характеру.

more...

З робочою поїздкою в Гримайлівській ОТГ побував Віталій Батіг

18.01.2018 | 08:05

Під час робочої поїздки в Гримайлівську ОТГ голова райдержадміністрації Віталій Батіг побував у амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Зустрівся із керівником медичного закладу Богданом Яворським. Оглянуто приміщення амбулаторії. Через недостатнє опалення будівлі відчувається прохолода

more...

Про активізацію роботи робочих груп йшлося під час зустрічі

18.01.2018 | 08:00

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Гайдук зустрівся із начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігорем Соболем.

more...

Пiдприємцiв Тернопiльщини запрошують на семiнар з технологiї вирощування органiчних ягiд

17.01.2018 | 09:11

Кременецький районний центр підтримки підприємництва запрошує представників бізнесу та усіх зацікавлених осіб на семінар «Технологія вирощування органічної ягоди» (малини, полуниці, вишні, червоної порічки, аґрусу, ревеню) за участю спеціалістів від компанії «Polko Grоup» -одного із основних експортерів ягідної продукції в Україні.

more...

Протидія домашньому насильству

17.01.2018 | 08:26

07 грудня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набрав чинності 07 січня 2018 року. Закон визначає систему заходів протидії домашньому насильству, які здійснюють органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, а також громадяни України, іноземці та особи без громадянства.

more...

Правова консультація: Порядок усиновлення повнолітньої особи

17.01.2018 | 08:22

Одним із найважливих інститутів у сімейному праві, що покликаний  влаштувати дитину-сироту та дитину, яка залишилася без батьківського піклування у сім'ю, є інститут усиновлення. Найкраще, звичайно,  усиновлювати дитину у якомога ранньому віці, проте  законодавством не заборонено усиновлення повнолітніх. 

more...

Про проведення міжобласного театралізованого свята, присвяченого Дню Соборності України йшлося на нараді в Гусятині

16.01.2018 | 15:06

З метою підготовки та проведення міжобласного заходу з нагоди Дня Соборності України сьогодні в Гусятині відбулася нарада за участю заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Юрія Юрика, голови Гусятинської райдержадміністрації Віталія Батога, голови Чемеровецької райдержадміністрації Олега Батюка , голів Гусятинської та Чемеровецької районних рад Василя Бойчука та Світлани Павлишин та інших посадовців Тернопільської та Хмельницької обласних Гусятинської та Чемеровецької районних державних адміністрацій. 

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги