Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/invest2018.jpg 

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Депутати Лановецької районної ради одноголосно підтримали Звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні

24.05.2018 | 10:33

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, керівник апарату та працівники райдераждіністрації беруть участь у сесії Лановецької районної ради. Олесандр Михайлович  звернувся до депутатів  з проханням підтримати Звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні.

more...

Голова РДА Юліан Сірант бере участь в засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при ОДА.

24.05.2018 | 10:21

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, заступник голови Володимир Кравчук  та завідувач сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь беруть участь в розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації щодо  підведення підсумків проведення контрольної перевірки виконання вимог законів та інших нормативних актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб у Тернопільській області, яку проводила комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій у період з 14 по 24 травня 2018 року.

more...

Комісія зафіксувала факт наявності на території району непридатних агрохімікатів.

24.05.2018 | 08:48

Комісією при райдержадміністрації з питань поводження з безхазяйними відходами під час виїзного засідання зафіксовано  факт наявності на території Борсуківської сільської ради, у складському приміщенні ПП Маглюка непридатних до використання агрохімікатів. Акт обстеження,  що став результутом роботи засідання комісії, направлено в управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

more...

Соціальні послуги стають ближчими до людей

24.05.2018 | 08:41

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/159119/789.jpgЗавдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує. Сьогодні на виплати в соціальному страхуванні витрачається близько 200 млрд грн., 145 млрд грн коштів державного бюджету спрямовуються на державні соціальні програми. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання – створити нову систему надання соціальних послуг. Соціальні послуги мають надаватися безпосередньо за місцем проживання людини, яка потребує державної допомоги. Якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в селах.

more...

Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями

24.05.2018 | 08:28

Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. Починаючи з 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2 100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.

Цього року на ремонти і будівництво доріг буде спрямовано близько 47 млрд грн. Буде якісно відремонтовано близько 4 000 км автошляхів. Завдання, поставлене Прем’єр-міністром України – ремонти мають бути якісними, український бюджет не має заплатити ані копійки за неякісні роботи на дорогах. Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак звітував про результати масштабної перевірки якості ремонтів доріг в Україні.

more...

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

23.05.2018 | 17:13

Про День Героїв України, оздоровлення та зайнятість дітей під час літніх канікул, дотримання вимог законодавства при здійсненні пасажирських автоперевезень, відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності йшлось на засіданні громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулось за участю голови РДА Юліана Сіранта та голови райради Руслани Кушнір.

more...

На Лановеччині засідала примирна комісія

23.05.2018 | 17:02

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, заступники голови райдержадміністрації та керівник апарату взяли участь 23 травня 2018 року у засіданні примирної комісії, яке  ініціювала начальник відділення національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області Наталія Шершньова за участю представників відділення та сторін спору. Обговорені питання виплати заробітної плати та матеріальної допомоги на оздоровлення  працівникам Лановецької комунальної центральної районної лікарні.

more...

Бойові можливості ЗСУ значно зросли – Президент перевірив готовність до використання американських ПТРК Javelin (вiдео)

23.05.2018 | 14:59

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/159266/888.jpegПрезидент, Верховний Головнокомандуючий Збройних Сил України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку на один з військових полігонів та перевірив готовність ЗСУ до бойового використання американський протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» (Javelin).

«Нарешті цей день настав. І сьогодні, 22 травня вперше в Україні відбулось випробування протитанкового комплексу третього покоління «Джавелін». Я впевнений в тому, що на сьогоднішній день бойові можливості українських Збройних Сил, підрозділів ракетних військ і артилерії значно зросли», - сказав Президент.

more...

На контролі протиепізоотична ситуація в районі

23.05.2018 | 13:31

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Кравчук проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лановецькій РДА на якому розглянуто питання «Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в районі. Заходи що вживаються  службою, по недопущенню збудника на територію Лановецького району».

more...

Відбулося засідання міжвідомчої групи

23.05.2018 | 13:20

Заступник голови Лановецької райдержадміністрації  Володимир Кравчук провів засідання районної  міжвідомчої  групи з  питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На засіданні було розглянуто питання про підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині дотримання мінімальної заробітної плати.  

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій