Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Євроінтеграція

Діяльність ОДА у сфері європейської інтеграції


     Заходи проведені в області із реалізації політики у сфері європейської інтеграції    

З метою реалізації державної політики у сфері комунікацій з громадськістю щодо актуальних питань інтеграції України в європейський простір за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації у 2016 році проведено низку заходів.

24 березня 2016 року з робочим візитом Тернопільську область відвідав Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбіньскі. В рамках візиту на базі євростудій проведено семінар на тему: „Роль євроінтеграційних процесів у розвитку регіону”. Учасниками заходу були громадські організації, об’єднані територіальні громади, студенти вищих навчальних закладів міста Тернополя.

З метою формування позитивної громадської думки стосовно євроінтеграційного курсу України, ознайомлення якомога ширшого кола громадськості області з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання серед молоді Тернопільщини 17 травня 2016 року управлінням міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації спільно з Тернопільським національним технічним університетом ім. І.Пулюя проведено захід „Бібліотека особистостей”. Участь у заході взяли понад 100 студентів. В приміщенні читальної зали науково-технічної бібліотеки громадськість мала змогу налагодити комунікативні зв’язки та поспілкуватись із непересічними, відомими людьми міста, європейський досвід та професійна діяльність яких є цікавим для інших. Проведення таких заходів позитивно впливає на формування усвідомленого вибору власного майбутнього та майбутнього України серед молоді.

15-17 вересня 2016 року в місті Тернопіль проведено українсько-польську коопераційну біржу, учасниками біржі стали 21 особа з польської сторони. Очолював польську делегацію директор Канцелярії Права Господарчого, керівник компанії „BOS Invest Management” Яцек Пєжинські. Іноземним учасникам заходу представлено економічний, інвестиційний, культурний та туристично-рекреаційний потенціал області. В свою чергу, польською стороною презентовано умови фінансової підтримки розвитку українського та польського бізнесу в сфері зовнішньої торгівлі, створенні спільних українсько-польських підприємств, як в Україні, так і в Республіці Польща. В рамках біржі обговорено питання співпраці щодо фінансування експортно-імпортної діяльності українських підприємств, організації виробництва будівельних матеріалів з використанням перліту, надання послуг у сфері точної електромеханіки, створення спільного інвестиційного фонду, організація виробництва меблевої продукції, будівництво фотовольтаїчних електростанцій, відбувся обмін інформаційними та презентаційними матеріалами.

14 грудня 2016 проведено короткотерміновий тематичний семінар на тему: „Європейська та євроатлантична інтеграція України”  на базі Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Слухачі ознайомилися з пріоритетами зовнішньої політики України на сучасному етапі розвитку – курс на європейську інтеграцію та євроатлантичне співробітництво, засадами нормативно-правової бази європейської та євроатлантичної інтеграції України, її метою. завданнями та особливостями.

У загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області за звітний період проведено науково-практичні конференції, форуми, виховні, інформаційно-просвітницькі години, бесіди, дискусії, „круглі столи”, усні журнали, заочні віртуальні мандрівки, літературні конкурси, перегляд презентацій на теми: „Україна – європейська держава”, „Європейська інтеграція України”, „Вибір України - Європа”, „Міжнародна панорама: вивчаємо країни Європи”, „Вивчай Європу – змінюй Україну”, „Європейський вибір України: людина, право, суспільство”, „Моє бачення Європи”, „Імідж України в Європі”, „Що для мене означає бути громадянином європейської держави ?”, „Україна. Європа. Майбутнє”, „Європейська демократія: уроки на завтра”, „Європейська інтеграція. Етапи розвитку та сучасні тенденції в європейському союзі”, „Історія Євросоюзу”, „Партнерство Європейського Союзу та України”, „Місце України в геополітичних процесах”.

В червні 2016 року Тернопільським національним технічним університетом ім. І.Пулюя спільно з Тернопільською міською радою проведено „круглий стіл” на тему: „Литва – Україна: кроки назустріч у спільне європейське майбутнє. Окрім цього слід зазначити, що впродовж звітного періоду університет відвідали: надзвичайний та повноважний посол Естонської Республіки в Україні пан Сулев Канніке (03.06.2016 р. – 05.06.2016 р.); делегація вищої школи інформатики та прикладних знань з міста Лодзь (Республіка Польща, травень, 2016 р.), представники Світового конгресу українців (18.04.2016 р. - 20.04.2016 р.); в рамках презентації німецьких стипендіальних програм академічного обміну студентів DAAD - керівник Інформаційного центру DAAD в Україні доктор Гізель Ціммерманн та лектор Німецької служби академічного обміну у Львівському національному університеті ім. І.Франка доктор Міхаель Беком (жовтень, 2016 р.).

Для учнів середніх класів загальноосвітніх та інтернатних навчальних закладів області проведено виставки фотоколажів, малюнків, творчих робіт на тему: „Ми подорожуємо Європою”, „Європа очима дітей”, „Мандруємо Європою” та „Моє європейське місто”.

Для учнів старших класів загальноосвітніх та інтернатних навчальних закладів області проведено флеш - моби, арт - майдани: „Європейський Союз та його символіка”, „Країнами та містами Європи”, „На шляху до Європи”, „Кулінарні особливості країн Європи”, „З Європою в серці”, „Мандрівка Європою”, „Мандруючи лабіринтами Європи”.
          У бібліотеках навчальних закладів області організовано книжкові експозиції сучасних письменників Європи, конкурси дитячих малюнків та читців європейської поезії українською мовою, а також мовою оригіналу.
Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"