Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Анатолій Качка: «Виробничому потенціалу Збаражчини потрібні додаткові інвестиції»

27.08.2016 | 11:31

За останні роки в Збаразькому районі відновили роботу два заводи, завдяки чому з’явилися нові робочі місця і йдуть відрахування в місцевий бюджет. Для того, щоб продовжити розвиток в цьому напрямку, ми шукаємо можливості для залучення інвестора. Про це зазначив голова Збаразької РДА Анатолій Качка під час круглого столу з представниками Ради регіонального розвитку Тауразького повіту, Литовської Республіки.

«У Збаразькому районі успішно працює цукрова та спиртова фабрика, які не так давно відновили свою роботу. Водночас, у нас залишаються промислові підприємства, які зараз в «замороженому» стані і потребують капіталовкладень.

more...

Володимир Шашкін: Інвестиції допоможуть Тернопільщині розвинути переробну галузь промисловості

27.08.2016 | 11:13

Враховуючи добре розвинуту сировинну галузь Тернопільської області, постає необхідність відкриття переробних підприємств. Якість нашої продукції є досить високою, а тому інвестування в цей сектор матиме хороші перспективи. Про це за результатами круглого столу з представниками делегації Тауразького повіту Литовської Республіки зазначив перший заступник голови Борщівської РДА Володимир Шашкін.

«На Півдні Тернопільщини – особливо у Борщівському, Заліщицькому районах високі врожаї дають томати, капуста, перець, що є сировинною продукцією. Водночас переробна галузь досі залишається малорозвиненою.

more...

Тернопільщина перейматиме кращий досвід Литви (відео)

27.08.2016 | 10:25

Угоду про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Радою регіонального розвитку Тауразького повіту, Литовської Республіки було підписано 26 серпня.

Участь в підписанні взяли голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова Ради регіонального розвитку Тауразького повіту Йонас Гудаускас.

За словами Степана Барни, співпраця з литовськими партнерами тепер вийде на новий рівень, і увага буде зосереджена, в першу чергу, на проектах у сфері енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. Окрім того, важливо перейняти Литовський досвід і у формуванні загонів територіальної оборони, адже в нинішній період для України питання захисту своїх територій стоїть дуже гостро.

more...

Профтехучилища Тернопільщини повинні готувати затребуваних фахівців (відео)

26.08.2016 | 13:01

Заклади професійно-технічної освіти з 1 січня перейшли на баланс областей та міст обласного значення. У Тернопільській області для функціонування вказаних освітніх закладів необхідно 190 мільйонів гривень.

Станом на 1 липня заборгованостей із виплатою стипендій та зарплат немає і наразі тримає пошук можливостей для забезпечення профтехосвітніх закладів області. Про це інформують в Управлінні освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

«Ми неодноразово зверталися у Міністерство освіти та Міністерство фінансів з проханням надати дотацію для подальшого фінансування закладів профтехосвіти. Відповіді ми ще отримували, але з надією чекаємо, що вона буде позитивною», — підкреслила начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

more...

Чеська Республіка інвестувала в економіку Тернопільщини 7,4 млн дол. США

26.08.2016 | 10:37

Провести Дні Тернопільщини у Чехії запропонував голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час зустрічі з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові паном Мирославом Клімою. Зустріч відбулася 26 серпня в обласній державній адміністрації.
«Наша область має що презентувати: і в економічній, і в гуманітарній сферах. Крім того, у нас багато спільного у галузі історії, культури. Тому ми зацікавлені презентувати наш потенціал у Чехії», - зазначив Степан Барна.

more...

В області відкривають нові дитячі садочки та додаткові групи у НВК

26.08.2016 | 08:59

Чотири дошкільні навчальні заклади відкрили цього року в області, також створено додаткові групи у 5 навчально-виховних комплексах.
Про це повідомила  начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома під час засідання колегії управління

more...

«Нива» Тернопіль – володар Кубка Тернопільської області з футболу 2016 року

26.08.2016 | 08:41

Фінальний матч розіграшу Кубка Тернопільської області з футболу 2016 року відбувся 24 серпня на Тернопільському міському стадіоні. У поєдинку між ФК «Нива» (Тернопіль) та ФК «Нива» (Бережани) зафіксована перемога тернопільської команди 2:1, яка стала володарем Кубка області, - повідомляє Тернопільська обласна федерація футболу.

more...

На дорогах Тернопільщини тривають ремонтні роботи

26.08.2016 | 08:37

Дорожники краю працюють на 8 автодорогах Тернопільщини. Роботи виконують ДП «Тернопільський облавтодор» та  ТзОВ «ТехноБудЦентр».

Роботи з ліквідації ямковості та інших деформацій дорожнього покриття тривають за напрямками: Галич-Сатанів, Татарів-Косів-Коломия,  Борщів-Заліщики, Бучач-Чортків-Скала-Подільська, Тернопіль-Ланівці, Зборів-Поморяни, Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече та Теребовля-Білобожниця.

more...

У Тернополі відбудеться семінар про сучасні тенденції у стратегії бізнесу

25.08.2016 | 15:38

Про деталі сучасного ринку, які впливають на формування стратегії компанії, позиціонування та рекламні бюджети, лідерство, комунікації між власником та топ-менеджером тернопільським підприємцям розповість Директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

У програмі заходу – тренди на ринку, які впливають на стратегію бізнесу,правила грамотного позиціонування бізнесу на ринку, роль лідера бізнесу, власника, топ-менеджера. Окрім того, Руслан Бельтюков розповість про «взаємодію» бізнес-моделі та рекламних бюджетів і про те, як завоювати ринок, відмовившись від частини клієнтів.

more...

До 25-ої річниці Незалежності України відбулася церемонія погашення марки і конверта

25.08.2016 | 12:56

В рамках святкування 25 річниці Незалежності України Тернопільська дирекція УДППЗ "Укрпошта" підхопила естафету, та провела урочисте спеціальне погашення художнього маркованого конверту “День  Незалежності України” спеціальним штемпелем "25-річчя Незалежності України. Тернопіль, 46008". 

Розробником ескізу конверта, де зображено квіткову композицію у вигляді віночка та напис: «День незалежності України» і марки – композиційне зображення карти та прапора України є "Укрпошта". Тираж конвертів – 400 000 примірників.

more...
Усього: 13039
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/info.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pr2016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/fandrayz.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg