Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині презентували книжку про невідомі сторінки з життя Блаженнішого Любомира Гузара (фото)

21.07.2017 | 17:25

На презентації книжки Володимира Частуха про рідне село Блаженнішого Любомира Гузара «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара», що відбулась 21 липня в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, було людно. Були присутні священики Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, тернополяни та гості з-за кордону.

more...

Степан Барна: Наше ключове завдання – на власному прикладі демонструвати реальні зміни (фото)

21.07.2017 | 16:30

На Тернопільщині 20 липня 2017 року відбувся Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку». Захід пройшов у рамках реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень. Форум ініційований Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінрегіону України та проектів міжнародної технічної допомоги.

more...

На Тернопільщині відкрили регіональний «Центр розвитку місцевого самоврядування» (фото)

21.07.2017 | 16:09

Сьогодні відбулося урочисте відкриття офісу Тернопільського регіонального «Центру розвитку місцевого самоврядування», створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. До заходу долучилися перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук, секторальний менеджер Представництва ЄС в Україні Домінік Папенхайм, заступник директора «U-LEAD з Європою» Александра Фелінгер.

more...

Вчені України та НАТО спільно шукають, як протидіяти кіберзагрозам, виявляти міни та рятувати поранених (фото)

21.07.2017 | 14:02

Протидія кіберзагрозам, гуманітарне розмінування та розвиток телемедицини – це пріоритетні напрями спільних наукових проектів України і НАТО. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха перед 15-м засіданням Спільної робочої групи Україна-НАТО зі співробітництва з питань науки та довкілля.

more...

«Акценти тижня зі Степаном Барною» за 20 липня 2017 року (відео)

21.07.2017 | 13:27

У традиційній телезустрічі голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з громадою, що відбувається у щотижневій програмі «Акценти тижня», обговорили найактуальніші питання для Тернопільщини. Нагадаємо, програма виходить на місцевому телеканалі ТТБ (тепер НСТУ – ред.) щочетверга о 18.30.

more...

З метою вшанування пам’яті Січових Стрільців та воїнів УПА на Зборівщині відбулася масштабна толока (фото)

21.07.2017 | 12:32

Пам'ятники, меморіальні знаки, козацькі могили та місця поховань учасників національно-визвольних змагань українського народу (Січових стрільців, воїнів УПА, учасників АТО та ін.), розташовані на Зборівщині, впорядкували під час масштабної толоки, яка відбулася за дорученням голови районної державної адміністрації Ігоря Яворського. У кожному населеному пункті району проведено благоустрій за участю органів місцевого самоврядування, представників закладів освіти і культури, а також громадськості та школярів.

Озброївшись необхідним реманентом, учасники акції навели лад на закріплених територіях та об’єктах у кожному населеному пункті Зборівського району.

more...

Юрій Юрик: Наше спільне завдання — максимально наблизити якісні освітні послуги до дітей сільської місцевості

21.07.2017 | 10:51

В обласній державній адміністрації відбулася нарада  з окремими керівниками органів управління освітою та директорами опорних навчальних закладів за участю заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика, начальника  управління освіти і науки облдержадміністрації  Ольги Хоми.
Під час наради обговорювалися питання щодо повного задоволення усіх потреб опорних навчальних закладів і, в першу чергу фінансами.
Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома  звернула увагу керівників територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, органів управління освітою на необхідність першочергового скерування виділених коштів для інноваційне оновлення матеріально-технічної бази опорних навчальних закладів

more...

Уряд схвалив фінплан НАК «Нафтогаз України»: ціна на газ підвищуватися не буде

21.07.2017 | 10:22

Кабінет Міністрів України схвалив фінансовий план Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на 2017 рік, що передбачає збереження фінансової стабільності енергохолдингу та не несе підвищення ціни на газ для споживачів.
Представляючи рішення, Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів підкреслив, що всі завдання визначені, а ухвалення фінплану дозволить ефективно управляти процесами в компанії. Разом з тим, за пропозицією Уряду НАК «Нафтогаз України» спільно з Мінекономрозвитку, Мінфіном та Міненерговугілля скоригує доходну частину плану «відповідно до діючих цін».

more...

На Тернопільщині заклали капсулу під будівництво «Водної арени» (фото)

20.07.2017 | 20:19

Перебуваючи із робочим візитом на Тернопільщині, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман побував на руслі р. Серет, де у поточному 2017 році планують розпочати будівництво «Водної арени Тернопіль». Щоб цей процес був легким та успішним, за участі Володимира Гройсмана, голови Тернопільської ОДА Степана Барни, міського голови Тернополя Сергія Надала, головного тренера збірної України з веслування на байдарках і каное Юрія Чебана та президента Федерації каное України Сергія Чернишова на місці майбутньої арени було закладено символічну капсулу.

more...

Прем’єр-міністр на Тернопільщині: Невеликі села мають стати основою української економіки, тому наше завдання їх підтримувати (фото)

20.07.2017 | 20:07

Перебуваючи з робочою поїздкою у Тернопільській області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився з господарською діяльністю ПАП «Іванівське». Зокрема Глава Уряду побував на полі й особисто випробував техніку, яка розпочала збір врожаю ріпаку.

Володимир Гройсман підкреслив, що 30 років тому саме з Тернопільщини розпочався Всеукраїнський фермерський рух, а сьогодні уряд працює над тим, щоб створити якісну програму підтримки українського фермера. За його словами, уже найближчими тижнями Кабінет міністрів має вийти на фіналізацію рішення: у проекті бюджету на 2018 рік Уряд запропонує Парламенту виділити 1 млрд грн на підтримку невеликих фермерських господарств для того, щоб на селі було не тільки вирощування, а й переробка продукту, створювалися робочі місця.

more...
Усього: 14987
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/139564.htm  

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg