Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

До уваги виборців

21.01.2019 | 10:52
31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації провела нараду з питань щодо участі у фестивалі "Вставай сонце"

22.03.2019 | 14:50

22 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька провела нараду зі заступниками голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким, Назарієм Жидовським та начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександрою Гайвою з питань щодо організації та участі у завершальному етапі обласного фестивалю «Вставай сонце».

more...

Податкова знижка на навчання 2019

22.03.2019 | 14:40

Якщо одним із пунктів Ваших видатків є витрати на навчання, то згідно статті 166 Податкового кодексу України, Ви можете повернути собі частину грошей у вигляді податкової знижки.

Держава зобов’язується відшкодувати витрачені кошти на оплату навчання в дошкільних, позашкільних закладах,  закладах загальної середньої освіти,  професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

more...

Пошук волонтерів пробації

22.03.2019 | 14:35

Упродовж лютого та березня 2019 року персоналом Підгаєцького районного сектору філії  Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області активно проводилась роз’яснювальна та просвітницька робота щодо виявлення бажаючих стати волонтером пробації.

more...

Голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у сесії районної ради

21.03.2019 | 14:22

21 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька  взяла участь у двадцять четвертій сесії  Підгаєцької районної ради сьомого скликання, на якій розглянуто  питання.

more...

Голова райдержадміністрації взяла участь у відеонараді

21.03.2019 | 14:08

21 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька, заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександра Гайва взяли участь у відеонараді під керівництвом заступника голови адміністрації Світлани Беспоповцевої з питань підготовки та проведення фестивалю «Вставай сонце».

more...

Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

20.03.2019 | 14:02

20 березня заступник голови райдержадміністрації Назарій Жидовський провів районну комісію з питань захисту прав дитини.

more...

Відбулась робоча зустріч з питань відкриття комунальної аптеки

20.03.2019 | 12:23

20 березня відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Алли Колодницької з головою Тернопільської обласної ради Віктором Овчаруком, начальником управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимиром Богайчуком та генеральним директором Тернопільського виробничо-торгівельного аптечного об’єднання Наталією Марків.

          У ході робочої зустрічі обговорено питання найближчого часу відкриття у м.Підгайці  комунальної аптеки,  яка виконуватиме соціальні функції.

more...

Голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку Тернопільщини

19.03.2019 | 12:02

19 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька, перший заступник голови  райдержадміністрації Іван Керницький та заступник голови  райдержадміністрації Назарій Жидовський взяли участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку Тернопільщини за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

more...

Відбулась нарада з питань благоустрою

18.03.2019 | 08:40

18 березня заступник голови райдержадміністрації Назарій Жидовський провів нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександрою Гайвою щодо проведення благоустрою територій, де розміщені заклади культури району та впорядкування пам’ятних знаків та могил борців за незалежність України.

more...

У райдержадміністрації відбулась чергова щотижнева нарада

18.03.2019 | 08:32
18 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька  провела чергову щотижневу  нараду з заступниками голови районної державної адміністрації, керівникам  структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих установ та організацій району. more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому