Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

До уваги мешканців Тернополя та області!

26.09.2017 | 11:10
27-29 вересня на Тернопільщині СБУ проводитиме планові антитерористичні та контрдиверсійні тактико-спеціальні навчання. Протягом трьох днів на території регіону суб’єкти боротьби з тероризмом виконають практичні завдання з виявлення та знешкодження групи умовних диверсантів, яка за легендою діятиме у кількох локаціях Тернополя та низці населених пунктів області.
       Відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах максимально наближених до реальних та передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців. У рамках навчання на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей та транспортних засобів.
more...

"Стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури за 9 місяців 2017 року".

26.09.2017 | 10:21

Впродовж 9 місяців 2017 року Підгаєцьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вжито ряд заходів щодо зміцнення законності на території району.

       Зокрема, місцевою прокуратурою в інтересах держави протягом 2017 року пред’явлено 2 позови у порядку цивільного та господарського судочинства на загальну суму 9032000 грн., дані позови судами задоволено, та протягом вказаного періоду рішення судів виконано в повному обсязі.

       

more...

Запуск онлайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав

26.09.2017 | 09:01

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

more...

Функції органів прокуратури України

25.09.2017 | 16:09

Сутність інституту прокуратури, його роль у державному механізмі розкриваються передусім через функції прокуратури. Функції є одним з основних понять, за допомогою яких розкривається основний зміст діяльності прокуратури. Функції прокуратури зумовлені завданнями органів прокуратури, на вирішення яких вони спрямовані.

more...

Голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька провела щотижневу оперативну нараду

25.09.2017 | 11:55

Голова  Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька провела щотижневу оперативну нараду, в ході якої розглянуто ряд питань.  

          Нарада відбулася за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького, керівника апарату райдержадміністрації Оксани  Ковбасник,  керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та  окремих установ і організацій району.

        

more...

Відбулася обласна відеонарада відеонарада

25.09.2017 | 11:52

В кабінеті голови районної державної адміністрації за участі керівників районних виконавчих структур відбулася відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації.

       

more...

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

25.09.2017 | 09:42

За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.

 

more...

В Підгайцях відбулася туристична ярмарка і фестиваль народного колориту «Підгаєччина туристична» (фото)

23.09.2017 | 19:46

Туристична ярмарка та фестиваль національного колориту «Підгаєччина туристична» в Підгацях розпочалася  з урочистої хода з майдану Незалежності до міського стадіону «Нива» у супроводі  колективу духових інструментів ДНЗ "Підгаєцький професійний аграрний ліцей".

       

more...

В Підгайцях відбулася наукова конференція з нагоди 350-річчя битви гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями (фото)

23.09.2017 | 19:08

В Підгайцях відбулася наукова конференція з нагоди 350-річчя битви  гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями за участю істориків Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, краєзнавців, керівників району, вчителів-істориків, громадських діячів.

      Урочисто відкрила  і привітала учасників конференції голова Підгаєцької районної державної адміністрації Колодницька Алла Іванівна, голова районної ради Ірина Баран, Дорошенко Олексій Олександрович, директор благодійного гетьманського фонду імені Петра Дорошенка, Колодницький Степан Гілярович, краєзнавець. Привітав учасників конференції начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, куратор району Віктор Кузяк

      

more...

Меморіальну таблицю «Підгаєцькі угоди» відкрили і освятили в м. Підгайці на костелі Пресвятої Трійці

23.09.2017 | 18:35

З нагоди 350-річчя битви козацького війська гетьмана Петра Дорошенка з польським військом Яна Собєського під Підгайцями та підписання  за її наслідками угод відомих в історії під назвою «Підгаєцькі угоди» на костелі Пресвятої Трійці  відкрили і освятили меморіальну дошку.

       

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги