Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/invest2018.jpg

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

24.05.2018 | 08:42

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації  від 07.03.2018 р. №63-од «Про проведення в районі щорічної Всеукраїнської інформаційно  – профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»  та  з метою пропаганди і утвердження здорового способу життя серед дітей та молоді,  виявлення найбільш вразливих верств населення для надання адресної допомоги, пропагування нових форм сімейного виховання  працівниками  центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді здійснено виїзд в села Вага , Бронгалівка.

more...

Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

24.05.2018 | 08:35

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

more...

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективностівиплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

24.05.2018 | 08:31

Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників,Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

more...

Степан Барна: Схема планування території Тернопільщини буде дороговказом розвитку нашого регіону (вiдео)

24.05.2018 | 08:28

Для нас важливо, щоб сьогодні кожен житель нашого краю, кожен потенційний інвестор бачив в якому напрямку буде розвиватися наша область. Найважливіша складова це те, що стратегія розвитку буде передбачати не лише узгодження інтересів держави, а й також визначення пріоритетних напрямів розвитку нашої області. Про це зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час представлення схеми планування.

more...

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради

23.05.2018 | 17:01

Під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Оксани Ковбасник відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації.

            

more...

Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями

23.05.2018 | 16:39
Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. Починаючи з 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2 100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року. more...

Відбулася інструктивно-методична нарада для керівників закладів освіти

23.05.2018 | 16:21

Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації проведено інструктивно-методичну нараду для керівників закладів освіти. У нараді взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський.

      

more...

Робоча нарада з питання проведення ремонту доріг місцевого значення

23.05.2018 | 16:16

В голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася робоча нарада з питання проведення робіт з ремонту доріг місцевого значення на території району.

            За участі начальника Підгаєцької філії «Райавтодор», представників проектної організації обговорили питання уточнення ПКД, потреби коштів на проведення робіт на запланованих об’єктах.

more...

Питання ремонту приміщення Завалівської МПК на контролі

23.05.2018 | 16:12

Питання проведення робіт по ремонту приміщення Завалівської місцевої пожежної команди обговорено на нараді в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з начальником Підгаєцького районного сектору Управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області.

        

more...

Обговорили хід впровадження інвестиційних проектів з покращення об’єктів галузі культури і освіти району

23.05.2018 | 16:09

Голова районної державної адміністрації Алла Колодлницька провела нараду із заступником голови районної державної адміністрації та керівником підрядної організації щодо реалізації інвестиційних проектів у 2018 році.

        

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому