Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

  

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: Державні реформи покликані покращувати якість життя людей, і у цьому, безсумнівно, можна переконатися на прикладі Тернопільської області (відео)

20.04.2018 | 14:28

 Ключова реформа держави, котра дала сьогодні результат в області, – це реформа децентралізації. Утворення 40-ка об’єднаних територіальних громад дозволило охопити щонайменше 40% території краю, а також започаткувати своєрідні економічні перетворення, за якими стоїть добробут людей. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. 

more...

Мобільний консультаційний пункт в Підволочиській об’єднаній територіальній громаді

20.04.2018 | 11:22

 Керівник Підволочиського бюро правової допомоги Андріана Левак спільно з  директором Підволочиського районного центру зайнятості Іриною Левицькою 18 квітня 2018 року здійснили робочу поїздку в с.Богданівка та с.Клебанівка Підволочиської об’єднаної територіальної громади. З метою налагодження роботи мобільного консультаційного пункту доступу в об’єднаних територіальних громадах поспілкувались з діловодом села Богданівка та старостою с.Клебанівка. Під час даних виїзду в межах роботи мобільного консультаційного пункту було надано консультацію 4 жителям села Богданівка та с.Клебанівка щодо обчислення страхового стажу, нарахування та перерахунку пенсій та умови для виходу на пенсію.

more...

Глава держави: У гібридній війні Кремль розглядає РПЦ як один із ключових інструментів впливу на Україну

20.04.2018 | 10:19

 Глава держави подякував народним депутатам за підтримку Звернення до Вселенського Патріарха щодо надання автокефалії Українській православній церкві: «Я хочу подякувати усім за ту єдність, яка була продемонстрована в цьому залі. Впевнений, що вона відповідає настроям, які панують в українському суспільстві». Президент також підкреслив, що держава не має права і не повинна втручатися в церковні справи. «В тому числі, або навіть більше – іноземна держава не має права втручатися в церковні справи України», - сказав Петро Порошенко. «Якщо Москва оголошує Україну своєю канонічною територією, чи це не є зазіханням на територіальну цілісність України? Чи маємо ми право мовчки спокійно спостерігати за цим зазіханням?», - сказав Президент.

more...

Робочою групою здійснено огляд об’єктів соціальної інфраструктури Скалатчини

20.04.2018 | 09:12

 Робочою групою із забезпечення надійності та безпеки експлуатації було здійснено огляд об’єктів соціальної інфраструктури Скалатчини. Метою огляду було перевірка технічного стану об’єктів, надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів та закладів культури, а також пожежної безпеки. Дане обстеження дасть змогу планувати громадам свою роботу в плані складання проектів для реконструкції, капітального ремонту об’єктів що потребують таких робіт, для подальшого фінансування.

more...

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 12:25

 Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди. На території Тернопільської області налічуються 1401 річка, 26 водосховищ, 886 ставків. Купатися слід у призначених для цього місцях, на обладнаних пляжах. Інакше можна отримати травми ніг, які пов’язані з засміченням дна водойми скляними і металевими предметами.

more...

Свій одноденний заробіток Степан Барна віддав на благодійну акцію «Серце до серця» (фото)

19.04.2018 | 11:54

 Голова Тернопільської ОДА Степан Барна долучився до XIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» й пожертвував на придбання обладнання дітям з вадами слуху свій одноденний заробіток.  Цьогорічна акція проходить під гаслом «Почуй світ!». Очільник краю, додамо, щорічно підтримує дану ініціативу.  Акція «Серце до серця» триває майже місяць, з 2 до 22 квітня, в усіх регіонах країни за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства культури України. Її мета – збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

more...

Пряма трансляцiя зустрічi Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з регіональними ЗМІ (вiдео)

19.04.2018 | 11:08

 Саме зараз триває зустріч Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з регіональними засобами масової інформації. Під час зустрічі Глава Уряду підіб'є підсумки двох років роботи Кабміну та поділиться планам на майбутнє. Стежте за трансляцiєю, щоб з перших вуст почути про основні здобутки в Україні та подальші напрями роботи:

more...

Відбулось засідання тимчасової комісії із питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших матеріальних виплат

19.04.2018 | 10:42

  Голова райдержадміністрації Б.Онищук провів засідання тимчасової комісії із питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших матеріальних виплат.  Основним питанням, що були розглянуті було питання щодо рівня заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах Підволочиського району. Було заслухано керівників, заробітна плата яких становить менше законодавчо встановленого рівня.  Рекомендовано керівникам заслуханих організацій та підприємств забезпечити нарахування заробітної плати не нижче мінімальних гарантій та вжити заходів щодо підняття заробітної плати працівників до рівня середньогалузевого показника по області.

more...

Акція під гаслом «Почуй світ!»

19.04.2018 | 09:34

 В районі проходить ХІIІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». До благодійної акції, яка цьогоріч проходить під гаслом «Почуй світ!», долучились керівництво, працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації. Кошти, які будуть зібрані під час акції, закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Зокрема, лікарня отримає обладнання для своєчасного виявлення втрати слуху. Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно. 

more...

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна підписав декларацію із своїм сімейним лікарем (фото)

18.04.2018 | 12:30

 В області триває підписна кампанія із сімейними лікарями, адже з 1 липня галузь охорони здоров’я буде фінансуватися за новою системою. Водночас, медична реформа, яка стартувала з початку року, передбачає екстериторіальність надання медичних послуг. 17 квітня декларацію із сімейним лікарем підписав і голова Тернопільської ОДА Степан Барна. «Сьогодні підписав декларацію з своїм сімейним лікарем тернопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №14 Інною Ігорівною Трач. Обрав дану амбулаторію, тому що вона знаходиться найближче до мого дому», – прокоментував очільник краю. 

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги