Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

       

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Президент підписав Закон України "Про освіту"

26.09.2017 | 11:50

 Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року. Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору. «Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», - зазначив Петро Порошенко.

more...

Трипільці – перші будівничі !

26.09.2017 | 10:16

  Підволочиський район прийняв участь у 1-му фестивалі Трипільської культури «Вертеба». Директор Підволочиського краєзнавчого музею ім.О.Ковча Б.Діденко представив експонати культурної спадщини. В програмі фестивалю відбувалась науково-практична конференція; виставка майстрів народної творчості; екскурсія печерою «Вертеба» та концертна програма.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

25.09.2017 | 12:12

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 18.09.2017 року; про закон  «Про освіту» у новій редакції; Про роботу із зверненнями громадян та організацію усного прийому Підволочиської районної державної адміністрації; про хід виконання осінньо-польових робіт.

more...

Про пенсійну реформу

25.09.2017 | 10:40

 22.06.2017 р. до Верховної ради України внесено законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій” №6614. Законопроект пропонує внести зміни до 32 законодавчих актів. Закон має набрати чинності з 01.10.2017 р. - частково, а з 01.01.2018 р. – в повному обсязі.

more...

Під керівництвом заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації І.Вонса відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скайп – конференції

25.09.2017 | 10:04

 Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів заступник голови - керівник апарату  облдержадміністрації І.Вонс.Впродовж наради було обговорено питання виконання завдання з відбору на військову службу за контрактом та підготовка до осіннього призову в області; ремонту автомобільних доріг в області; будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ; забезпечення населення області електроенергією.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

22.09.2017 | 14:54

 Релігійним організаціям варто подбати про підтвердження статусу неприбутковості; Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання фінансової звітності платником податку на прибуток (неприбутковими підприємствами, установами та організаціями); Тернопільська митниця ДФС: оформлено 333,7 тисяч тон вантажів; ДФС Тернопільщини з початку року розглянуто 39 інформаційних запитів; Алгоритм розрахунку податкової знижки за навчання; Адмінарешт – за новим порядком; У Центрах обслуговування платників Тернопільщини надано понад 70,5 тис. адмінпослуг; У Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків зміни; Особливості тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування

more...

Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати заробітної плати та зайнятості населення

22.09.2017 | 11:57

 Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Войціховський  провів засідання  районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.На засіданні розглянули питання виїзних обстежень районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та їх результативність.

more...

«Про важливе» зі Степаном Барною за 20 вересня 2017 року

22.09.2017 | 08:59

 У програмі «Про важливе», що виходить на телеканалі ІНТБ, голова Тернопільської ОДА Степан Барна розповів про найважливіші напрацювання в області за останній період, підняв тематику покращення якості надання медичних послуг, ремонту місцевих доріг та найважливіших магістралей області, а також акцентував на питанні створення та підтримки на Тернопільщині кооперативного руху. Зокрема, під час ефіру обговорили запровадження пілотного проекту е-медицини, або ж іншими словами, електронної охорони здоров’я на базі Збаразького центру первинної медико-санітарної допомоги.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участі в Міжнародному конкурсі наукових і творчих робіт про Голодомор

19.09.2017 | 11:08

 Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури». Конкурс проводиться в номінаціях:«Кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5–11 класів ЗНЗ»; «Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів та викладачів ВНЗ»; «Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)». Автори  найкращих робіт отримають грошову винагороду: за 1 місце – 5 тисяч гривень, 2 місце  –  3 тисячі гривень та 3 місце  – 2 тисячі гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1000 гривень.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

19.09.2017 | 10:25

 Податкова консультація і особливості надання; Нарахування пені здійснюється без обмежених строків; Тернопільська митниця ДФС: надходження перевищили 814,5 мільйонів гривень; Платникам ПДВ допоможе новий сервіс ДФС; Відповідальність платника при розбіжностях даних податкової декларації з ПДВ та даних Єдиного реєстру податкових накладних; Підприємці Тернопільщини забезпечили до бюджету 260,5 млн грн єдиного податку; Штрафні санкції при неведенні Книги обліку доходів та витрат особою, яка провадить незалежну професійну діяльність

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги