Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уряд України ремонтує дороги Тернопільщини

18.10.2018 | 12:25

 
 Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду. Починаючи з 2016 року фінансування дорожньої галузі щорічно збільшується.  В бюджеті на 2019 рік передбачено більше 55 млрд грн, частина з яких піде на ремонт доріг Тернопільщини.

more...

Нарада щодо створення пожежної команди у с. Пробіжна Чортківського району

18.10.2018 | 11:10

 

  Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Оксани Чайчук  відбулася нарада щодо створення місцевої пожежної команди у с. Пробіжна Чортківського району.

more...

Генпрокуратура порушила справу у зв’язку з терактом у Керчі – Президент

18.10.2018 | 09:08

 
  Прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальне провадження за статтею теракт через події, що сталися у коледжі в окупованій Керчі. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час зустрічі з українською делегацією в Парламентській асамблеї Ради Європи.

more...

МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНІЦІАТИВУ «СІМЕЙНІ РАДНИКИ», ЯКІ ДОПОМАГАТИМУТЬ ГРОМАДЯНАМ З ПИТАНЬ СІМЕЙНОГО ПРАВА

18.10.2018 | 08:45

 

 Сьогодні Міністерство юстиції запустило ініціативу «Сімейні радники» – нову спільну ініціативу Мін’юсту, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості, спрямовану на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права.

more...

Президент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

17.10.2018 | 18:00

 
 

 Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2018 року.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

17.10.2018 | 15:35

 
 Плачу аліменти справно вже 2 роки, але колишня дружина не дає бачитись із сином. Що мені робити?
                                                                                                                                 Іван Луцюк more...

МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНІЦІАТИВУ «СІМЕЙНІ РАДНИКИ», ЯКІ ДОПОМАГАТИМУТЬ ГРОМАДЯНАМ З ПИТАНЬ СІМЕЙНОГО ПРАВА

17.10.2018 | 14:00

 
 Сьогодні Міністерство юстиції запустило ініціативу «Сімейні радники» – нову спільну ініціативу Мін’юсту, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості, спрямовану на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права.

more...

Забезпечення права на безоплатну правову допомогу

17.10.2018 | 13:12

  
 Одним з основних та невід`ємних прав засуджених, безперечно є право на отримання правової допомоги. У ч. 1 ст. 59 Конституції України закріплено право кожного на правову допомогу, яка має надаватися безкоштовно. Також право засуджених на правову допомогу закріплено одразу у декількох статтях Кримінально-виконавчого кодексу України. Але нажаль законодавство України містить окремі розрізнені положення, а отже єдиного законодавчого механізму надання безоплатної правової допомоги, який би забезпечував реальний доступ осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі, до такої допомоги  в Україні не створено.

more...

Відбувся семінар – нарада по запровадженню програмно-цільового методу складання і виконання сільських бюджетів на 2019 рік

17.10.2018 | 11:30

 
 17 жовтня 2018 року за ініціативи фінансового управління Чортківської райдержадміністрації  у малому залі адмінбудинку відбувся семінар-нарада з бухгалтерами сільських рад по запровадженню програмно-цільового методу складання і виконання сільських бюджетів на 2019 рік.

more...

Керівник апарату РДА Людмила Мельник провела нараду

17.10.2018 | 10:05

 
 Сьогодні, 17 жовтня,  відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник. На нараді були присутні керівники та працівники відділів апарату РДА. На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема, питання трудової та виконавської дисципліни, злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури райдержадміністрації з апаратом. В ході наради підведено підсумки за поточний тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на наступний.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема