Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

          

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ!

04.09.2018 | 08:13

11.09.2018 року рахунки для зарахування надходжень бюджету відкриті на балансі ГУДКСУ у Тернопільській області (МФО 838012) будуть закриті.

Реквізити нових рахунків розміщено на Веб-порталі Державної казначейської служби України на сторінці     Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області [www.treasury.gov.ua/reg/control/ter/uk/index] в рубриці «Реквізити рахунків».

more...

До уваги жителів та гостей м.Тернополя!

07.08.2018 | 08:24

 У зв’язку з переїздом Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області в інше приміщення прийом громадян буде тимчасово обмежений.

Первинна реєстрація (реєстрація народження, шлюбу, смерті) до 25.08.2018 проводиться за адресою:     м.Тернопіль, майдан Волі, 2. 

more...

Про важливість легальної заробітної плати – за допомогою білбордів!

06.08.2018 | 12:46

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України Тернопільської області постійно працюють над удосконаленням інформаційно-роз’яснювальної роботи, що є запорукою підвищення рівня правової грамотності населення з питань пенсійного забезпечення.З цією метою, об’єднане управління запровадило додаткову форму висвітлення інформації за допомогою соціальної реклами щодо легальної зайнятості у вигляді рекламних щитів, які розташовані у різних частинах міста, а саме – на вулиці Родини Барвінських, Степана Бандери, та перехресті проспекту Злуки та вулиці Генерала Мирона Тарнавського.

           

more...

Неприбуткові організації з Тернопільщини запрошують до участі у конкурсному проекті транскордонного співробітництва

02.08.2018 | 11:55

1 серпня розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, яка фінансується Європейським Союзом та в рамках Європейського інструменту сусідства, оголошує конкурс проектів за тематичною ціллю – спадщина.

Серед пріоритетів – популяризація місцевої культури та історії; популяризація та збереження природної спадщини.

Конкурс відкрито для мікро-проектів, які реалізовуватимуться у регіонах, що входять до території програми та спрямовані передусім на не інвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

more...

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

23.07.2018 | 14:48

В Тернопількому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області працює «Школа майбутнього пенсіонера». Всім громадянам рекомендовано пройти навчання до настання пенсійного віку для отримання роз`яснення від фахівців щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії. 

Спеціалісти управління нададуть консультації про терміни звернення до Пенсійного фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу та інше. 

Заняття в нашій школі проходять:

кожної останньої середи місяця о 16:30 год. за адресою: м. Тернопіль, Майдан Волі,3 – відділ обслуговування громадян у місті Тернополі;

кожного останнього четверга місяця за адресою: м. Тернопіль, вул. М.Кривоноса,10 – відділ обслуговування громадян у Тернопільському районі.

 

Найближчі заняття відбудеться 25.07.2018 р.  та 26.07.2018 р. Чекаємо всіх бажаючих!

more...

До уваги жителів району!

11.07.2018 | 11:24
Графік виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об'єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району на ІІІ квартал 2018 року: more...

10.05.2018 | 11:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11203/images.jpg Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визначення такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022” (набрала чинності  1 травня 2018 року), якою затверджено нову редакцію Положення про  порядок призначення житлових субсидій  (далі - Положення). Постановою передбачено автоматичне перепризначення житлових субсидій на наступний період. Автоматичному перепризначенню не підлягають житлові субсидії і призначаються на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації наступні категорії осіб (пункт 2 Постанови):

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Кубок стартує 7 жовтня

21.09.2018 | 12:26

19 вересня відбулося жеребкування Кубка району з футболу імені Івана Вишневського. Взяти участь в турнірі зголосились п'ятнадцять колективів – вісім команд з вищої ліги, чотири представника першого дивізіону і три учасники з другої ліги. Було вирішено відказатися від посіву команд за спортивним принципом і провести сліпий жереб. Також було прийнято рішення розпочати Кубок 7 жовтня  і провести зустрічі першої стадії турніру на стадіонах сіл Товстолуга, Дичкова, Байківців і Великої Березовиці. Матчі розпочинатимуться в 10.30 і 13.00.

more...

Відбулася відео- нарада

21.09.2018 | 12:18

21 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач взяв участь у відео-нараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака з питань експлуатаційного утримання доріг. На нараді був присутній в.о. начальника відділу розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Богдан Андрушків.

more...

Президент: Росія має повернути Крим, відшкодувати Україні завдані збитки та гарантувати не повторення агресії (відео)

21.09.2018 | 12:02

Президент Петро Порошенко зазначає, що Україна прагне досягнення миру політико-дипломатичним шляхом, адже саме він відповідає національним інтересам держави. Про це він сказав під час проголошення у Верховній Раді щорічного Послання «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».

more...

Павло Петренко - Новації другого пакету законів ЧужихДітейНеБуває (відео)

21.09.2018 | 08:45
Павло Петренко - Новації другого пакету законів ЧужихДітейНеБуває (відео) more...

Проведено комісію з визначення та відшкодування збитків власнику земельних ділянок.

20.09.2018 | 14:56

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач провів засідання  комісії з визначення та відшкодування збитків власнику земельних ділянок. Розглянуто питання щодо відшкодування збитків (недоотриманого доходу) власнику земельних ділянок на території Миролюбівської сільської ради юридичними та фізичними особами, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів.  На засідання комісії було запрошено користувача земельної ділянки щодо надання інформації для обчислення недоотриманого доходу. За результатами обговорення прийнято відповідне рішення.

more...

У Великогаївській об’єднаній територіальній громадіпослуги Пенсійного фонду надаватимуть через ЦНАП

20.09.2018 | 14:41

З метою забезпечення доступності послуг  Пенсійного фонду України та впровадження обслуговування громадян на рівні територіальних громад Тернопільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду налагоджено тісну співпрацю з Великогаївською ОТГ.

У зв’язку із створенням у громаді Центру надання  адміністративних послуг «Прозорий офіс» начальник Тернопільського об’єднаного управління Тетяна Глух взяла участь у зустрічі, що відбулася під керівництвом Великогаївського сільського голови Олега Кохмана.

more...

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 14:24

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/167173/0.jpgМісто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Відбулося засідання комісії по контролю за оплатою за спожиті енергоносії

20.09.2018 | 14:17

20 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Осядача, проведено засідання комісії по контролю за оплатою за спожиті енергоносії установами, організаціями, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами району незалежно від форм власності. За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

 

more...

Голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь в сесії районної ради.

20.09.2018 | 11:40

Голова районної державної  адміністрації  Олександр Похилий, заступники голови, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації взяли участь в сесії районної ради. У ході пленарного засідання, яке провів голова районної ради Андрій Галайко,  було розглянуті всі питання порядку денного, котрі були детально опрацьовані попередньо – на засіданнях постійних комісій районної ради, зокрема: "Про підготовку соціальної інфраструктури та господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років", "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік", "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок", ін.

more...

Участь в президії районної ради.

20.09.2018 | 11:34

Голова райдержадміністрації Олександр Похилий взяв участь у засіданні президії районної ради з підготовки до дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання, яку провів голова районної ради Андрій Галайко. Згідно пропозицій, внесених районною державною адміністрацією, виконавчим апаратом районної ради, депутатами, члени президії попередньо узгодили пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд даної сесії.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації