Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну

20.04.2018 | 16:39

Цієї неділі, 22 квітня, на Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну. Молитимуться за єдність церкви в Україні та утворення єдиної помісної Церкви. Розпочнеться молебень о 13.00 год.

more...

До уваги об’єднаних територіальних громад УРЯДОМ РОЗРОБЛЕНО ПРОГРАМУ ПРИДБАННЯ СПЕЦІАЛЬНО ОБЛАДНАНИХ АВТОМОБІЛІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

20.04.2018 | 16:26

Цьогоріч з метою розвитку соціальних послуг в ОТГ Урядом запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Також документом передбачено створення служб перевезень для таких категорій осіб.

more...

Відбувся робочий візит

20.04.2018 | 16:07

Сьогодні перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук та головний лікар комунального закладу «Зборівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Ольга Кубант побували в центральній амбулаторії загальної практики сімейної медицини в місті Зборові. В ході робочого візиту Марія Назарчук ознайомилась з умовами праці сімейних лікарів та перебігом реєстрації в системі «eHealth» із заповнення електронних декларацій мешканцями району, а також технічним станом забезпеченості даного закладу.

 

more...

Засідала комісія

20.04.2018 | 16:03

Сьогодні в приміщені Зборівської райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, та потребують поліпшення житлових умов, яке провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій.
В ході засідання було розглянуто заяву інваліда війни ІІ групи, який брав участь у бойових діях на території інших держав щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Розглянувши дану заяву було прийнято рішення призначити заявнику відповідну грошову компенсацію для поліпшення житлових умов.

 

more...

Відбулась робоча нарада

20.04.2018 | 15:58
Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський провів робочу нараду з питань облаштування спортивного майданчика на міському стадіоні «Колос».
more...

Відбулося засідання районної комісії

20.04.2018 | 15:53
Сьогодні під керівництвом заступника голови Зборівської райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України з приводу виплати їм грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. В ході засідання було розглянуто заяву члена сім’ї загиблого, який брав безпосередньо участь в антитерористичній операції, щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. more...

Активну молодь запрошують на «Звитягу»

19.04.2018 | 12:33

Вже тринадцятий рік поспіль молодь з усієї України збереться на спортивно- патріотичну теренову гру «Звитяга», щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці. Теренівка проходитиме з 5 по 8 травня 2018 року.

Метою «Звитяги» є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА.

more...

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 12:28

Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди.

more...

Відбулася нарада працівників закладів і установ культури району

19.04.2018 | 12:24

Сьогодні в залі Зборівського районного будинку культури відбулась нарада працівників закладів і установ культури району, в роботі якої взяла участь перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук.

more...

Відбулася робоча зустріч з організатором концертного туру «Гордімося друзі, що ми Українці» Святославом Краєм

19.04.2018 | 12:09

Метою проведення туру є збір коштів для потреб бійців, які служать в зоні АТО. Відомого артиста зустрічали також голова Зборівської районної ради Богдан Максимів, голова Зборівської ОТГ Руслан Максимів, заступники голови райдержадміністрації Марія Назарчук та Олександр Парацій. Святослав Край висловив щиру подяку керівникам за гостинність і пообіцяв, що обов’язково завітає знову на Зборівщину зі своїми концертами.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги