Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася нарада з працівниками гуманітарної галузі району

17.11.2017 | 11:22

Відбулася нарада з працівниками гуманітарної галузі району, основним питанням якої була підготовка бюджетних запитів на 2018 рік. В ході обговорення заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій дав доручення провести відповідний розрахунок та подати пропозиції в об’єднані територіальні громади щодо співфінансування в наступному бюджетному році.

more...

Вирішували питання стабільного функціонування автобусного маршруту в село Футори

17.11.2017 | 11:18

Сьогодні до заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація звернулися мешканці села Футори Зборівського району з питанням  стабільного функціонування автобусного маршруту в дане село .
З метою врегулювання проблеми, що виникла по маршруту, та на виконання вимог чинного законодавства, відділом архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово- комунального господарства районної державної адміністрації здійснюються заходи щодо вирішення вищезгаданої проблеми, а саме, подано оголошення для пошуку нових перевізників та створення нового транспортного маршруту.

more...

Відбулося засідання районної комісії

16.11.2017 | 16:40

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулося засідання районної комісії з призначення  стипендії кращим спортсменам і матеріального заохочення тренерам Зборівського району за високі спортивні досягнення на офіційних всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

more...

Узгоджено програму відзначення Дня Гідності і Свободи та вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні

16.11.2017 | 16:35
Відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення в районі Дня Гідності і Свободи та вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні під керівництвом  заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація. more...

Вирішувалось питання щодо зміщення графіку маршруту

15.11.2017 | 16:48

Сьогодні до голови районної державної адміністрації Ігоря Яворського звернулися вчителі загальноосвітньої школи I-III ст. села Млинівців Зборівського району з питанням  зміщення графіку маршруту Зборів-Тростянець на 10 хв швидше.
З метою визначення доцільності зміщення  такого маршруту, та на виконання вимог чинного законодавства, відділом архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово- комунального господарства районної державної адміністрації здійснюються заходи щодо вирішення вищезгаданої проблеми.

more...

Запроси дитину з інтернату на свята у родину

15.11.2017 | 16:45
Служба у справах дітей Зборівської районної державної адімінстрації повідомляє, що Благодійний Фонд “Майбутнє сиріт” спільно з службою у справах дітей Тернопільської облдержадміністрацією проводять акцію “Запроси дитину з інтернату на свята у родину”, яка передбачає можливість для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування провести свята у родинах, які виявили бажання їх забрати з інтернатного закладу на період з 28 грудня 2017р. по 12 січня 2018 р.
more...

Відбулося засідання районної комісії

15.11.2017 | 16:34
Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання районної комісії щодо питань компенсаційних виплат за пільговий проїзд  окремих категорій громадян при користуванні пасажирським транспортом на приміських маршрутах на 2018 рік.
У ході засідання, члени районної комісії, на підставі поданих перевізниками розрахунків, вирішили звернутися з клопотанням до районної ради для виділення коштів на 2018 рік в сумі 904,4 тис. грн. для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
more...

Відбулося засідання організаційного комітету

15.11.2017 | 16:31

Узгоджено програму відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

more...

Медична реформа: що чекає жителів Тернопільщини

14.11.2017 | 13:43

Тернопільська область чи не перша в Україні, у якій  практично вже сформована електронна база пацієнтів. Про це повідомив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик під час прес-конференції, присвяченій впровадженню медичної реформи.

«Орієнтовно до 4 грудня даний реєстр буде повністю завершений і тоді ми отримаємо реальну картину кількості населення у зоні обслуговування того чи іншого округу», — зазначив Юрій Юрик.

more...

Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук відкриє на Тернопільщині Меморіал пам’яті жертвам псевдособору

14.11.2017 | 13:40

Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відвідає Тернопільщину. У п’ятницю, 17 листопада, в селі Мушкатівка Борщівського району відбудеться посвята та відкриття єдиного в Україні Меморіалу пам’яті жертвам псевдособору 1946 року. Тому всіх жителів області запрошують на відкриття, щоб спільно з вірянам, духовенством та Блаженнішим Святославом помолитися за душі сотень тисяч страчених за Віру.

 

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги