Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна ініціював перед Президентом України виплату стипендії доньці Віктора Гурняка

19.01.2018 | 08:25

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків», підготовлений Держкомтелерадіо.

more...

Участь у відео-нараді

17.01.2018 | 17:21

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський бере участь у on-line нараді при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно із Міністерством охорони здоров’я України щодо виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

 

 

more...

«Гаряча» телефонна лінія із Олександром Парацієм

17.01.2018 | 16:05

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій відповідав на телефонні дзвінки, які надходили на «гарячу» телефонну лінію.
До представника влади звернулося троє жителів району: жителька с. Данилівці з питанням виділення державної соціальної допомоги. Також надійшло звернення від учасника АТО з села Заруддя та жительки села Присівці щодо надання матеріальної допомоги.
Олександр Зіновійович не залишив без належної уваги ці звернення та надав детальне роз’яснення відповідно до норм чинного законодавства.

more...

Відбулась нарада щодо реформування закладів освіти та охорони здоров’я під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Яворського

17.01.2018 | 14:00

Участь у нараді взяли виконувач обов’язків начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Роман Моравель, головний лікар Зборівської ЦРЛ Богдан Зембра, головний лікар комунального закладу «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Ольга Кубант та начальник відділу освіти РДА Марія Назарчук.

more...

Відбулась відео-нарада при заступнику голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрію Юрику

17.01.2018 | 13:58

Сьогодні голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський взяв участь у відео-нараді, на якій було обговорено ряд важливих питань: складання фінансової та бюджетної звітності за 2017 рік розпорядниками коштів державного бюджету, зведеної звітності, як розпорядників коштів 2 рівня; складання кошторисів та штатних розписів установами місцевих державних адміністрацій на 2018 рік.
На нараду запрошувались відповідальні керівники та головні бухгалтери районної державної адміністрації.
За підсумком зустрічі відповідні керівники отримали конкретні доручення до виконання.

more...

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулась нарада щодо затвердження плану заходів з реалізації в області Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року

17.01.2018 | 10:40

На нараду запрошувались виконувач обов’язків начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Роман Моравель та головний лікар комунального закладу «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Ольга Кубант.

more...

Щодо роботи спостережної комісії при Зборівській райдержадміністрації за 2017 рік

16.01.2018 | 16:17

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» організація і планування діяльності спостережної комісії при райдержадміністрації здійснюється на підставі Конституції України, Кримінально-виконавчого кодексу України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

more...

Шановні старшокласники!

16.01.2018 | 15:31

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Ісламський Схід: історія та сучасність»

more...

Шановні учні старших класів!

16.01.2018 | 15:21

Запрошуємо Вас взяти участь у IIІ Всеукраїнській олімпіаді «Іспанія та латиноамериканський світ»

more...

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА інформує

16.01.2018 | 11:59

13 січня в Львові у легкоатлетичному манежі НСБ ЛВС відбулася відкрита першість Буської ДЮСШ з легкої атлетики, приурочена до 30-річчя створення Буської ДЮСШ.
Приємно, що навіть на дитячих змаганнях вже використовувались електронне табло та фотофініш. Знімки фотофінішу вивішувалися на дошці результатів після кожного забігу. Таке навіть на дорослих всеукраїнських змаганнях зустрінеш рідко! Хочеться відмітити гарну організацію змагань та чудову роботу команди Буської ДЮСШ.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги