Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада із керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій

25.09.2017 | 11:18

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій спільно з заступником голови Зборівської районної ради Леонідом Олійником провели нараду із керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.

more...

Взяли участь у відео-нараді, яку проводив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна

25.09.2017 | 10:30

Голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно із своїм заступником Олександром Парацієм та головою Зборівської районної ради Богданом Максимівим взяли участь у відео-нараді, яку проводив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

Відбулась робоча зустріч голови районної державної адміністрації Ігоря Яворського з представниками Тернопільського національного технічного університету імені Івана Полюя

22.09.2017 | 12:43

На нараді були присутні голова Зборівської районної ради Богдан Максимів, начальник відділу у Зборівському районі головного управління держгеокадастру у Тернопільській області Василь Костів, виконувач обов’язків директора Зборівського коледжу ТНТУ ім. І. Полюя Ігор Баліцький та голова Млиновецької сільської ради Василь Пихальський.

more...

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

22.09.2017 | 12:39

Як розповів Голова Держенергоефективості С.Савчук, у третій рік дії програми «теплих кредитів» інтерес ОСББ до енергоощадності розпалився з більшою силою. Цьому є кілька пояснень. По-перше, мешканці багатоповерхівок бачать успіхи інших учасників програми. По-друге, держава надає ОСББ найбільшу компенсацію – від 40% до 70% суми «теплого кредиту». По-третє, ОСББ можуть розраховувати на додаткове відшкодування відсоткової ставки чи суми кредиту від місцевої влади. У результаті ОСББ мають унікальну нагоду реалізувати необхідні зазвичай недешеві заходи за половину їхньої вартості і навіть менше.

 

more...

Відбулась нарада з підготовки закладів району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років

22.09.2017 | 11:33

Сьогодні відбулась нарада з підготовки закладів району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій.

На нараду запрошувались відповідальні керівники Зборівського району. В ході роботи були розглянуті питання про стан готовності району до опалювального сезону 2017-2018 років.

more...

НЕЗАБАРОМ В ЗБОРОВІ ВІДКРИЮТЬ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ТА БОКСУ!

22.09.2017 | 08:45

Голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимівим провели робочу зустріч з керівником Тернопільського обласного підрозділу ГО «Федерація змішаних єдиноборств ММА України» Богданом Юликом.

more...

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

21.09.2017 | 16:02

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

more...

Проведено чергову планову нараду з працівниками культури району, яка відбулася у відділі культури і туризму райдержадміністрації

20.09.2017 | 15:42

Під час наради присутні розглянули 4 питання порядку денного: про підсумки роботи закладів культури Зборівського району за серпень  2017 року; про підготовку до святкування 75-ої річниці утворення УПА, Покрови та українського козацтва в жовтні 2017 року; про реформування бібліотечної системи району; про покращення культурно-масової роботи серед населення району; про  проведення благоустрою на об’єктах культурної спадщини та зміцнення матеріально-технічної бази  закладами культури району.

more...

Легкоатлети Зборівщини привезли нагороди з міжнародних змагань у Польщі !!!

20.09.2017 | 15:29

До складу команди району ввійшло 8 дітей-учасників вікової категорії від 2006 року народження і молодші. Керівником команди району у міжнародних змаганнях з легкої атлетики призначено Олену Поплінську - начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації. А відповідальність за життя та здоров’я учасників збірної команди поклали на тренера-викладача фізкультури дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Небельського.

more...

Відбулася робоча зустріч керівника району Ігоря Яворського з директором Тернопільського обласного центру зайнятості Василем Олещуком та з директором Зборівського РЦЗ Ігорем Лужняком

20.09.2017 | 13:48

«У рамках адміністративно-територіальної реформи та з метою наближення соціальних послуг до клієнтів у громадах створюється доступна до людей система оперативного і безперешкодного реагування на їх потреби у сфері соціального захисту», - зазначив очільник району Ігор Богданович.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги