Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13.12.2018 | 17:10

Указом Президента України від 10.11.2006 року № 945 14 грудня встановлено Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

Минуло 32 роки від дня великого і незгасаючого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці її народу.

more...

Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Яворського з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13.12.2018 | 17:01

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. 

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг і бажаю здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

 

 

 

 

more...

При райдержадміністрації працювала надзвичайна протиепізоотична комісія

13.12.2018 | 14:45

На порядку денному розглянули два питання: про оголошення неблагополучним по сказу та введення карантинних обмежень в селі Монилівка Зборівського району; про оголошення благополучним по сказу та зняттю карантинних обмежень в селі Хомівка Зборівського району.

more...

Провели нараду з працівниками закладів охорони здоров’я району

13.12.2018 | 10:53

13 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно із першим заступником Марією Назарчук, з участю голови районної ради Богдана Максиміва повторно провів нараду з працівниками закладів охорони здоров’я району та керівниками органів місцевого самоврядування з питань подальшої співпраці лікарів загальної практики – сімейної медицини із завідуючими ФАПами Зборівщини.

more...

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА інформує

13.12.2018 | 09:06

Одним із найнегативніших явищ сучасного суспільства, яке порушує права людини, є торгівля людьми. Це форма сучасного рабства, злочин, який має багато назв - «контрабанда людьми», «біле рабство», «торгівля людьми». Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.  За оцінками уряду США щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють.

more...

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності»

13.12.2018 | 08:58

Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Соборності України проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності» до Дня Соборності України.

more...

Участь у першому обласному форумі сім'ї: «Щаслива родина - міцна Україна!».

12.12.2018 | 11:02

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій спільно із директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Древницькою та головним спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Ярославом Гуменюком взяли участь у першому обласному форумі сім'ї: «Щаслива родина - міцна Україна!».

more...

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

12.12.2018 | 10:18
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Марії Назарчук. more...

ШКОЛЯРІ РАЙОНУ ПЕРЕГЛЯНУЛИ ФІЛЬМ «ПОЗИВНИЙ БАНДЕРАС»

11.12.2018 | 17:46

Протягом грудня 2018 року школярі Зборівського району мають змогу переглянути українську кінострічку «Позивний Бандерас».
Сюжет фільму розгортається навколо подій, що відбувалися на сході нашої країни в кінці 2014 року. За основу сценарію, написаного Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, взяті щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Перед початком зйомок режисер проінтерв’ював більше 100 бійців, які воювали на сході України у різних місцях та підрозділах.

more...

Засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11.12.2018 | 15:15

Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій .  До участі у комісії  долучились відповідальні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засідання комісії були запрошені: голови Зборівської, Залозецької та Озернянської об’єднаних територіальних громад, представники служб цивільного захисту району.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги