Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено нараду з користувачами мисливських угідь

18.10.2018 | 16:47

18 жовтня  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Марії Назарчук відбулася нарада з керівниками мисливських угідь. Участь у нараді взяли начальник Зборівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Задорожний, головний спеціаліст Зборівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олексій Дуткевич,

more...

Відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування

18.10.2018 | 16:37

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій провів засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування. Районна комісія розглянула розрахунки перевізників  та визначила потребу в коштах на 2019 рік для здійснення компенсаційних виплат за пільгові перевезення окремих категорій громадян в сумі 1200,0 тис.грн.

more...

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати

18.10.2018 | 14:25

Особи, якіотримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності, мають право на призначення їм допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками) від Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб» від 22.05.2018 № 2443-VIII набув чинності 25 липня цього року.

more...

Безоплатним реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду у 2018 році забезпечено на 28% більше осіб

18.10.2018 | 14:23

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2018 року відновним лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України булозабезпечено26 600 застрахованих осіб, що на 5 895 осіб більше порівняно з тим же періодом минулого року.

more...

Уряд України ремонтує дороги Тернопільщини

18.10.2018 | 14:17

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду. Починаючи з 2016 року фінансування дорожньої галузі щорічно збільшується. В бюджеті на 2019 рік передбачено більше 55 млрд грн, частина з яких піде на ремонт доріг Тернопільщини.

more...

Відбулося засідання «круглого столу», з метою недопущення ситуації, яка призводить до торгівлі людьми

18.10.2018 | 12:30

З нагоди європейського дня боротьби з  торгівлею людьми, 18  жовтня  2018 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулася засідання «круглого столу», з метою недопущення ситуації, яка призводить до торгівлі людьми, у зв’язку із хвилею внутрішньої міграції громадян, які переселяються з окупованої території та ризиком збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни і за її межами.

more...

У Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок

18.10.2018 | 12:22

У суботу, 20 жовтня, у Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок. На чотирьох локаціях свою продукцію представлять сільськогосподарські товаровиробники, а також підприємства переробної та харчової промисловості районів області. Розпочнеться ярмарок о 8:00 годині.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

17.10.2018 | 14:52

Плачу аліменти справно вже 2 роки, але колишня дружина не дає бачитись із сином. Що мені робити?

Іван Луцюк

Захист прав найменших українців є пріоритетом як Міністерства юстиції, так і всього Уряду. Умовами повноцінного виховання дитини є постійний контакт з батьками та контакт з іншими родичами.

more...

“Пакунок малюка” - важливий соціальний проект: які рекомендації надає МОЗ

17.10.2018 | 14:49

З 1 вересня в Україні стартував масштабний проект «пакунок малюка». До 2020 року - у пілотному режимі. Це означає, що Міністерство соціальної політики, що реалізує цей проект, буде вивчати відгуки батьків, соціальних служб, місцевих органів влади і вносити необхідні зміни. Зі свого боку МОЗ України і надалі надаватиме рекомендації, щоби речі були максимально корисні для здоров’я новонародженої дитини.

more...

Сьогодні не тільки Україна потребує НАТО, але й сам Альянс потребує України, - Президент Парламентської Асамблеї НАТО Раса Юкнявічєнє

17.10.2018 | 14:46

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Президентом Парламентської Асамблеї НАТО Расою Юкнявічєнє у Києві.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги